TOP 5 najlepszych lakierów do drewna

TOP 5 najlepszych lakierów do drewna

Aby drewno nie było narażone na różne niesprzyjające czynniki, należy je nie tylko poddać odpowiedniej obróbce, ale także zabezpieczyć je we właściwy sposób. Dobry lakier do drewna sprawi, że drewniany element zyska jeszcze większą funkcjonalność. Może także przynosić ciekawe efekty wizualne. Profesjonalne preparaty pozwolą na zatroszczenie się o wszystkie istotne aspekty. Poniżej znajdują się najchętniej wybierane lakiery do drewna. Ranking ten rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości związane z wyborem.

5. LAKIER KORYGUJĄCY W SPRAYU - HOLZSPRAY 60 GLOSS

Na piątej pozycji rankingu dotyczącego tego, jaki lakier do drewna wybrać pasuje się Holzspray 60 Gloss. Jest on bardzo odporny na działanie światła. Oprócz tego stanowi on doskonałe zabezpieczenie powierzchni zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

4. LAKIER KORYGUJĄCY W SPRAYU - HOLZSPRAY 90 GLOSS

Produkt ten doskonale sprawdza się przy korekcji drewna, zarówno tej wewnętrznej jak i zewnętrznej. Przed zastosowaniem należy odtłuścić powierzchnię.  W przypadku preparatu kolorowego zaleca się wykonanie tzw. wybarwienia wstępnego.

3. LAKIER KORYGUJĄCY W SPRAYU - HOLZSPRAY 40 GLOSS

Na pozycji numer 3 plasuje się szybkoschnący lakier do drewna, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Głównymi zaletami tego produktu są przede wszystkim: łatwość w zastosowaniu, a także możliwość stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Daje on błyszczące wykończenie.

2. LAKIER NATURAQUA WOOD SEALER

Ten mocny lakier do drewna zyskał z kolei drugą pozycję. Za jego sprawą uzyskać można bardzo naturalny efekt surowego drewna. Dzieje się tak ze względu na transparentną powłokę. Jest odpowiedni do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kusząca jest także okazyjna cena tego produktu a także bardzo optymalna zawartość produktu wewnątrz pojemnika. Nakładać go można za pomocą wałka i pędzla.

1. ULTRAMAX MATT 2K - DWUSKŁADNIKOWY LAKIER O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI - ANTYZARYSOWANIA, NATURALNY MATOWY EFEKT

Na pierwszej pozycji rankingu lakierów do drewna plasuje się lakier do parkietu, podczas stosowania którego nie ma miejsca na zjawisko polerowania powierzchni. Nadaje on bardzo dużą odporność na zarysowania, a to gwarancja maksymalnej nieprzezroczystości. Można go używać do wszelkich powierzchni, które mogą być narażone na szczególnie wysoką eksploatację. Produkt można rozprowadzać z powodzeniem zarówno za pomocą wałka jak i natrysku. Jest to bardzo dobry lakier do drewna.

Jaki lakier najlepszy?

W zależności od potrzeb dobre będzie wybranie lakieru do drewna, który będzie odpowiadał szerokim potrzebom. Wszelkie wyżej wspomniane produkty dostępne są w naszym sklepie. Warto się im przyjrzeć i zadecydować co będzie idealne.