TOP5 past polerskich do mebli

Wiele osób posiadających piękne drewniane lakierowane meble zastanawia się, w jaki sposób je odnowić, aby przywrócić im doskonały wygląd, a zarazem nie uszkodzić lśniącej powłoki. W tym celu warto postawić na odpowiedni produkt - pasty polerskie do mebli. Tego typu środki doskonale wygładzają drobne rysy na powierzchni drewna, które sprawiają, że wygląda ono nieestetycznie. Produkty te są dedykowane przede wszystkim posiadaczom elementów o wysokim połysku. Jakie są polecane pasty polerskie do mebli?

Pasty polerskie do mebli - ranking

5. 1976 ULTRA-COARSE PLUS

Na ostatnim, jednak nie mniej ważnym miejscu rankingu dobrych past polerskich do mebli znalazł się produkt wypuszczony na rynek przez firmę Geslon. 1976 ULTRA-COARSE PLUS to środek o kremowej konsystencji oraz grubych ziarnach, które doskonale poradzą sobie z rysami na drewnianych powierzchniach. Produkt ten dedykowany jest do użytku wraz ze szlifierkami rotorbitalnymi. Posiadając taki zestaw, można skutecznie wypolerować elementy pokryte lakierami bezbarwnymi poliuretanowymi, do których zaleca się tę pastę. Prezentowany produkt dostępny jest w naszym sklepie w opakowaniu o masie 1,1 kg.

4. PASTA POLERSKA ZERO NERO

Czwarte miejsce w rankingu najlepszych past polerskich do mebli zajął kolejny produkt marki Geslon. ZERO NERO to środek, którego formuła została skomponowana w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadała potrzebom właścicieli drewnianych elementów pokrytych lakierami w kolorze czerni. Ta pasta polerska świetnie usuwa płytkie rysy oraz te o nieco większej głębokości, dlatego użytkownicy ciemnych mebli najczęściej stawiają właśnie na nią. Skład ZERO NERO nie zawiera silikonów, wypełniaczy, wosku ani rozpuszczalników naftowych. W naszym sklepie produkt ten oferowany jest w opakowaniu o wadze 1,2 kg.

3. KEMIPOLISH ONE STEP FAST

Na ostatnie miejsce na podium tego rankingu dotarła pasta polerska ONE STEP, wyprodukowana przez firmę KEMIPOLISH. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to polski producent. Formuła prezentowanej pasty wolna jest od dodatku wosków, wypełniaczy oraz silikonów. Pasta nadaje się do stosowania na sucho. Sprawdza się w przypadku piankowych i wełnianych padów polerskich. Pasta oferowana jest w naszym sklepie w opakowaniu o masie 1 kg.

2. KEMIPOLISH KP501

Zaraz za faworytem znalazła się pasta  KEMIPOLISCH KP501. Produkt ten nie bez przyczyny cieszy się popularnością wśród klientów naszego sklepu - doskonale usuwa drobne zarysowania oraz hologramy. Ponadto formuła prezentowanej pasty nie zawiera wosku oraz silikonów i daje możliwość polerowania elementów na sucho bez obaw o ich uszkodzenie. Doskonale sprawdzi się w towarzystwie maszyn elektrycznych bądź pneumatycznych, które pozwolą na uzyskanie jeszcze lepszego efektu. Produkt dostępny jest w opakowaniu o wadze 1 kg.

1. KEMIPOLISH 401 PLUS ULTRA CUTTING CREME

Na samym szczycie podium naszego rankingu dobrych past polerskich uplasował się produkt KEMIPOLISH 401 PLUS ULTRA CUTTING CREME. Środek ten wyróżnia się niesamowitą skutecznością w działaniu - polerowanie z jego użyciem trwa znacznie krócej w porównaniu do innych tego typu produktów. Co ciekawe, prezentowana pasta polerska ściera na tyle dobrze, że powinna sobie poradzić nawet z nieco większymi rysami, dlatego jest tak chętnie wybierana przez naszych klientów. Nie zawiera silikonów, wosków ani wypełniaczy. Oferujemy ten produkt w opakowaniu o masie 5 kg, co sprawia, że wystarczy go na wiele polerowań. 

Polecane pasty polerskie do mebli

W rankingu zawarliśmy najpopularniejsze produkty, które chętnie wybierają klienci naszego sklepu. Cechują się one wysoką skutecznością, prostotą w użyciu oraz niesamowitymi efektami. Decydując się na jedną z powyższych past polerskich do mebli, zapewniasz posiadanym elementom wystroju doskonały wygląd przez bardzo długi czas, mimo intensywnej eksploatacji.